MASTER DESIGN: architekti Praha, Brno, Ostrava - architektonický ateliér - logo 2
Pište na atelier@master-design.cz nebo volejte (Po-Pá 8-16) na 800 808 800Domluvit schůzkuČeský jazyk Switch to english
MENU

Tomáš Richtrarchitekt


O mně

Ve firmě mám na starosti vypracování konceptů a studií staveb, stejně jako otázky fungování dispozic a interiérů.

Na práci mně nejvíce baví hledání spojení kreativního přístupu s funkčními i jinými vstupními požadavky při vzniku domu. Odpovídajícím způsobem reagovat na okolnosti a najít ideální formu i fungování navrhovaného objektu.

Největší pracovní příležitostí pro mne zatím byl každý dům.

Mou vysněnou zakázkou je projekt domu pro mne samotného. Projekt, kdy znám zadavatele do všech podrobností. Dům, který je mým jedinečným obrazem.

Pracovní činnosti předcházely dva roky cestování, kdy jsem viděl a částečně poznal jiné světy a jiné životy, pestrost a různorodost forem i zcela jiné hodnotové žebříčky. Tato zkušenost pro mne byla velice cenná z životního i profesního hlediska. Ve volném čase rád čtu, sportuji, hraji šachy, píši básně a hledám pravdu.

Tomáš Richtr - Architekt MASTER DESIGN

Napsali o nás

Napsali o nás - Idnes.cz Napsali o nás - Novinky.cz Napsali o nás - MŮJ DŮM Napsali o nás - Dřevo&Stavby Napsali o nás - MSSTAVBY Napsali o nás - Bydlení IQ

Reference

Spolupracovali jsme - OSTRAVA Spolupracovali jsme - LÁZNĚ KLIMKOVICE Spolupracovali jsme - CTP Spolupracovali jsme - RPG Spolupracovali jsme - MAYZUS Spolupracovali jsme - AVICENA SPA

Již se k nám připojilo více než 1800 fanoušků a odběratelů

Žádný spam. Žádná reklama. Odhlášení kdykoliv.