MASTER DESIGN: architekti Praha, Olomouc, Ostrava - architektonické studio - logo 2
Pište na atelier@master-design.cz nebo volejte (Po-Pá 8-16) na 910 080 198CZ EN
MENU

Klienti

Za 8 let jsme navrhli více než 200 rodinných domů a občanských staveb na míru do všech krajů ČR a dalších 4 zemí světa, z nichž více než 90% se realizovalo, realizuje, nebo se k realizaci připravuje.

Zde najdete města a společnosti, se kterými jsme spolupracovali,
anebo byly či jsou našimi klienty, a dopisy, které jsme od našich klientů obdrželi.

Vybraná města a společnosti

OSTRAVA TÁBOR LÁZNĚ KLIMKOVICE MONEYPOLO CTP RPG MAYZUS INVESTMENTS AVICENA SPA logo BIDVEST MINT INVESTMENTS SPG GROUP JOKA MAREČEK BOBYCENTRUM BRNO

Dopisy od klientů

Jaroslav Pospíšil

Po kontaktu se zástupcem společnosti p. Janáčem jsme se rozhodli pro spolupráci. Toto bylo skvělé rozhodnutí, neboť jsme neměli přesnou představu o budoucím domě, ale po mnoha konzultacích a změnách dnes máme krásný moderní dům, ve kterém se nám skvěle bydlí. Vše je promyšleno do nejmenších detailů.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Aleš Matyásek

Už od první chvíle, kdy jsem na internetu našel kontakt na Master Design, věděl jsem, že právě tato architektonická kancelář bude ta pravá.
Zobrazit dopis

Aleš a Zuzana Jelínkovi

Když nám pan architekt začal na monitor pouštět své nákresy, bylo mi po pár minutách zcela jasné, že v otázkách designu je studio Master Design mnohem odvážnější, než jsem si dokázal do té doby představit.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Ing. Roman Kudela, Irena Hrabinová

Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za perfektní spolupráci na přípravě rodinného domu v Ostravě - Polance, pozemek 161/5. Veškerá příprava proběhla bez problémů a na vysoké úrovni. Vždy jste nám vyšli maximálně vstříc a Vaši profesionalitu můžeme jen vřele doporučit. Díky Vám nám odpadlo spoustu dalších starostí s výstavbou domu. Ostatním můžeme jen doporučit.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Karel Král

V architektonickém ateliéru Master Design s.r.o. jsem si nechal vypracovat individuální projekt rodinného domu dle mých představ a požadavků. Při několika schůzkách jsme doladili připomínky jak z našeho hlediska, tak z doporučení architektů.

Projektová dokumentace byla předána v dohodnuté době a se všemi náležitostmi pro předání na stavební odbor k vyřízení ohlášení o provedení stavby.

V průběhu výstavby jsme konzultovali správné provádění dílčích etap zadavatelskou stavební firmou. Architekti osobně také staveniště navštívili a provedli kontrolu provedených prací.

S Master Design jsem byl spokojen.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Daniel Dedek

Kompletní spolupráce s fa. Master Design při vytváření projektu našeho RD byla nadstandardní, maximálně pečlivá a celkově velmi příjemná. Investovaných peněz do tohoto projektu rozhodně nelitujeme.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Karel Cvachovec

Architektonické studio Master Design s.r.o. jsme oslovili již na počátku našeho záměru výstavby rodinného domu. Od počátku jsme s odborníky studia konzultovali vhodné lokality i možný koncept novostavby. Uvítali jsme možnost kompletní zakázky, tj. dodávky úvodní studie a následné kompletní projektové dokumentace, včetně návrhu interiérů celého objektu i projektu okolní zahrady. Velmi se nám osvědčila i nabídka zastoupení v rámci stavebního řízení i technický dozor investora, který studio během výstavby rovněž zajišťuje.

Oceňujeme profesionalitu, komunikativnost a respekt k zadání investora, jakož i autorský rukopis celého architektonického řešení.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

René Sommer

Se společností Master Design (MD) jsme jako rodina spolupracovali na studii našeho vícegeneračního bydlení u Opavy a to konkrétně s p. Náhlovským a p. Jadrníčkem.

MD jsme zařadili do našeho "interního" výběrového řízení na základě jednak doporučení od známého architekta a potom podle referenčních prezentací MD. Následně jsme je vybrali do finále pro zpracování studie, a to už na základě osobního setkání a projednání jejich nabídky a dohodnutí dalších postupů.

Spolupráce při zpracování návrhu studie probíhala bez jakýchkoliv problémů, ze strany MD vstřícně a vždy v rámci domluvených termínů. Nikdy nebyl problém se operativně sejít i osobně a diskutovat jednotlivé kroky v rámci studie. Naše připomínky byly ze strany MD vždy akceptovány a zapracovány do studie, případně jsme společně vždy našli nejvhodnější řešení daných situací. Písemné a obrazové podklady byly zpracovány profesionálně a v dostatečném rozsahu a perfektní kvalitě. Veškeré dohotnuté práce byly předány dle dohodnutého časového harmonogramu, kompletní a zcela bez chyb.

I když jsme nakonec studii společnosti MD nevybrali pro realizaci našeho bydlení, byli jsme s prací MD maximálně spokojeni a rozhodně tuto společnost můžeme doporučit.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Radek Potůček

Potvrzuji, že projekční a doplňkové služby ze strany studia MASTER DESIGN s.r.o. byly provedeny zcela v souladu se sjednanou smlouvou, včas a k naprosté spokojenosti zadavatele. Rovněž kladně hodnotím profesionální a do jisté míry "lidský" přístup zástupců MASTER DESIGN s.r.o.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

N + J F. Mladá rodina z Prahy

Ďakujeme Vám za perfektný projekt domu, ktory plne rešpektuje naše predstavy a sny o bývaní. Oceňujeme Vašu trpezlivost’ s našimi nekonečnými požiadavkami o úpravy. Vždy ste boli velmi nápomocní a ochotní dom upravit až kym sme plne neboli spokojní.

Ďakujeme každemu zúčastnenému z Vašeho studia na každom kroku tvorby našeho projektu. Žiadny typovy projekt sa nevyrovná tomu urobit’ dom namieru podla vysnenej predstavy.

Rešpektujúc výhlady z domu, svetové strany, i praktickú stránku pohybu po dome. Každý krok práce boI perfektný. Vzhladom na naše špecialne a rozsiahle nároky po perfektnom návrhu, musíme konštatovat’, že študio Master Design zvladlo i nás, jako velmi náročného zákazníka :)

Vždy sme mali možnost výberu z viacerých možností a projekt je krasne dopracovany do posledného detailu čo si člověk može vymysliet.

Studio MASTER DESIGN sme vyberali z pomedzi stoviek konkurenčných architektonických študií a vyšlo nám jako najlepšie.
Oslovili sme stovky architektov, a "otestovali" i sposob komunikácie, ale od Master Design nám přišla komunikácia, rychlost odpovedí na naše dotazy najrychlejšia, najkomplexnejšia. Boli ochotní rešpektovat naše predstavy o bývaní a vylepšit ich o nečakané originálne prvky. Potešili nás následne perfektnými ručnými skicami a verziami možností. Vizualizacie su tiež luxusné.

Každému novému záujemcovi toto študio doporučujeme. Teraz máme dom rozostavaný, a je velká radost pohybovať sa uz v priestore ktorý sme tvorili na papieri.

Potvrdzujeme týmto riadne prevedený projekt až po jeho provadeci dokumentaci. Objednané sme mali aj vyriadenie stavebného povolenia, ktore prebehlo hladko, ani nevieme že sa niečo riešilo :)

Ak si zvolíte Master Design obdržíte viac jako ste vo svojich vysokých nárokoch čakali.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Rostislav Jurda

Potvrzuji tímto, že veškeré poptávané práce byly vykonány precizně, včas a s vysokou dávkou vcítění a porozumění našim očekávaním a potřebám. Oceňuji zejména zákaznicky orientovaný přístup mladého týmu opravdových odborníků.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Jolana Trousilová

Vaší společnost jsme náhodně našli na internetu, neměli jsme žádné reference, pouze nás zaujaly již dokončené projekty, kterými jste se prezentovali na Vašich stránkách. Dnes již bydlíme v dokončeném RD a můžeme konstatovat, že všechny Vaše služby byly k naší plné spokojenosti.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Tomáš a Magda D.

Tímto potvrzuji, že veškeré dohodnuté práce byly zpracovány firmou Master Design s.r.o. v naprostém pořádku a k naší maximální spokojenosti.
Jsou to profesionálové a spolupráci podle svých zkušeností mohu jen doporučit.
Zobrazit dopis

Podpis klienta

Dosáhnout mistrovství nejen v designu
se nám nepodařilo ze dne na den.

200+
staveb na míru
80+
interiérů
6
domů jsme sami postavili
10
let na trhu
3
pobočky
2+mld. Kč
prostavěno
Pojďme spolu probrat váš nový domov.
Nezávazně a ZDARMA.
Pobočky máme v Praze, Ostravě, Brně a Olomouci.

Domluvit schůzku

Již se k nám připojilo více než 1800 fanoušků a odběratelů

Žádný spam. Žádná reklama. Odhlášení kdykoliv.