MASTER DESIGN: architekti Praha, Olomouc, Ostrava - architektonické studio - logo 2
Pište na atelier@master-design.cz nebo volejte (Po-Pá 8-16) na 910 080 198CZ EN
MENU

Kateřina Jeřábkováautorizovaná architektka

Kateřina Jeřábková - Architektka MASTER DESIGN

O mně

Ve firmě mám na starosti navrhování architektonických studií, ale ráda si občas odskočím i ke zpracování projektové dokumentace nebo na stavbu.

Na práci mně baví její komplexita. Téměř pokaždé se objeví něco, s čím jsem se doposud nesetkala. Ať už se jedná o specifika pozemku (prudký svah na sever, zátopová oblast, památková zóna atd.) nebo neobvyklá přání klientů (obývací pokoj s průhledem do garáže na Ferrari, výhled z vany do lesa..). A k tomu všemu je třeba brát v úvahu technické možnosti stavby, požadavky územního plánu, dotčených orgánů státní správy, správců sítí a všech ostatních účastníků řízení a spoustu dalších věcí, o kterých zpočátku nemáte vůbec tušení.… Je to taková rovnice s mnoha vstupními daty, mnoha neznámými a různými výsledky. A mým úkolem je vyřešit ji tak, aby výsledkem byl hezký a funkční dům a spokojení klienti. Naštěstí matika mi vždycky celkem šla…;).

Největší pracovní výzvou bylo skloubit projektování a kontrolní dny na stavbě s péčí o novorozeného syna. Jde to. Ale má to následky – nejradši si hraje s kladivem.

Ráda bych v budoucnu zkombinovala architekturu staveb se zahradní a krajinářskou architekturou a tvorbou veřejného prostoru.

Ráda něco vyrábím a tvořím. Cokoliv. Zahradní domek, krmítko pro ptáky, stůl, dort, svetr, obraz, báseň. Ráda sázím stromy a květiny a dívám se, jak rostou a mění okolí. Ráda si čtu. Ráda hraju na kytaru a zpívám, když nikdo neposlouchá. Ráda se toulám po neznámých horách a zemích, ráda se v nich ztrácím a ještě radši potom nalézám. A mám ráda své děti. I když kvůli nim na většinu výše zmíněných činností nemám čas.

Další členové našeho týmu

Dosáhnout mistrovství nejen v designu
se nám nepodařilo ze dne na den.

200+
staveb na míru
80+
interiérů
6
domů jsme sami postavili
10
let na trhu
3
pobočky
2+mld. Kč
prostavěno
Pojďme spolu probrat váš nový domov.
Nezávazně a ZDARMA.
Pobočky máme v Praze, Ostravě, Brně a Olomouci.

Domluvit schůzku

Již se k nám připojilo více než 1800 fanoušků a odběratelů

Žádný spam. Žádná reklama. Odhlášení kdykoliv.