MASTER DESIGN: architekti Praha, Olomouc, Ostrava - architektonické studio - logo 2
Pište na atelier@master-design.cz nebo volejte (Po-Pá 8-16) na 910 080 198CZ EN
MENU

Tereza Forgačováarchitekt

Tereza Forgačová - Architektka MASTER DESIGN

O mně

Ve firmě mám na starosti tvorbu architektonických studií. Převážně se věnuji návrhům rodinných domů, ale ráda si odskočím k urbanistickým studiím či k návrhům interiérů.

Na práci mně baví to, že se v ní protíná kreativní myšlení, logika a práce s lidmi. Mám ráda napětí před každou novou zakázkou, proces tvorby i to, když se dílo dokončí a obě strany jsou spokojené. Ale hlavně mě prostě baví chodit do práce, protože tu mám skvělé kolegy a krásné zakázky.

Mou vysněnou zakázkou je minimalistická chata v přírodě. Ale na druhou stranu bych jednou ráda pracovala na konverzi bývalého průmyslového objektu.

Mám rád kulturu i přírodu. Často chodím do divadla, do kina nebo na Colours. Léta jsem hrála v dechovém orchestru a hudba je nedílnou součástí mého života. Velkou část volného času věnuji dobrovolnictví. Celoročně působím ve skupině, která se zabývá organizováním akcí pro děti. Pokud se mi v létě nedovoláte, patrně je to proto, že jsem s dětmi na táboře. Aby toho nebylo málo, tak jsme se s přítelem pustili do rozsáhlé rekonstrukce rodinného domu. Když se ještě nějaká volná chvíle najde, tak se ráda věnuji pečení.

Další členové našeho týmu

Dosáhnout mistrovství nejen v designu
se nám nepodařilo ze dne na den.

200+
staveb na míru
80+
interiérů
6
domů jsme sami postavili
10
let na trhu
3
pobočky
2+mld. Kč
prostavěno
Pojďme spolu probrat váš nový domov.
Nezávazně a ZDARMA.
Pobočky máme v Praze, Ostravě, Brně a Olomouci.

Domluvit schůzku

Již se k nám připojilo více než 1800 fanoušků a odběratelů

Žádný spam. Žádná reklama. Odhlášení kdykoliv.